PASAŻ FINANSOWY WIRTUALNEJ POLSKI

Pasaż Finansowy Wirtualnej Polski jest częścią elektronicznego rynku informacji o usługach finansowych. Jest to w tej chwili największa i najszybciej rozwijająca się platforma umożliwiająca zainteresowanym podmiotom sprzedaż produktów finansowych w polskim Internecie.

Działalność Pasażu Finansowego polega na przedstawieniu informacji o usługach finansowych lub/i pośrednictwie w sprzedaży usług finansowych oferowanych przez zainteresowane podmioty, obecne na rynku usług finansowych. Pasaż Finansowy Wirtualnej Polski współpracuje z największymi, renomowanymi instytucjami finansowymi, które na jego internetowych stronach prezentują swoje oferty wraz z możliwością skorzystania z nich on-line.

Na stronach Pasażu można się dzisiaj zapoznać z ofertą ponad 80 produktów finansowych, która została tak skonstruowana, aby pomóc nawet słabo wyedukowanemu w tej dziedzinie użytkownikowi w wyborze produktu najbardziej odpowiadającego jego potrzebom.

Pasaż Finansowy to oszczędność czasu i pieniędzy

Korzyści dla Użytkowników:

  • zagregowana oferta finansowa różnych podmiotów oferujących usługi finansowe
  • łatwiejszy dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych oferowanych przez podmioty uczestniczące na rynku finansowym
  • edukacja i doradztwo odpowiednich specjalistów przy wyborze produktów finansowych


Korzyści dla Kontrahentów:

  • łatwy dostęp do szerokiej grupy odbiorców usług finansowych - wzrost skali działania
  • wzmocnienie świadomości o usługach i marce
  • tańsza i bardziej efektywna dystrybucja usług finansowych
  • dywersyfikacja kanałów dystrybucji


WSPÓŁPRACA Z PASAŻEM FINANSOWYM

Współpraca z Pasażem Finansowym polega na przygotowaniu Mini-witryny prezentacyjnej danej instytucji, zawierającej opisy warunków produktów finansowych (jak oprocentowanie, prowizje, opłaty), regulaminy, wzory umów oraz formularze wniosków zarówno on-line jak i off-line, zgodnie z filozofią realizacji pełnego cyklu sprzedażowego na stronach Pasażu.


Kontakt

Jeśli reprezentują Państwo instytucję finasową i chcieliby współpracować z Pasażem Finansowym Wirtualnej Polski, prosimy o kontakt e-mailem. Z przyjemnością spotkamy się w celu omówienia szczegółowych warunków współpracy oraz odpowiemy na wszystkie pytania.